Каталог товарів

Реставраційний олівець – як самостійно зафарбувати подряпини на авто

Категорії
Зміст
  1. Чому важливо видалити сколи та подряпини на автомобілі?
  2. Реставраційний олівець – порядок застосування:
  3. Реставраційний олівець із ґрунтовкою
  4. Фарбування подряпини на кузові авто

Чому важливо видалити сколи та подряпини на автомобілі?

Незначні пошкодження фарбування кузова: подряпини, відколи фарби, особливо на гнутих деталях, пошкодження фарби біля дверної ручки тощо незмінно псують естетичний вигляд автомобіля. Але необхідність видалити сколи та подряпини на автомобілі обумовлена серйознішими причинами. Крізь пошкоджене лакофарбове покриття до металу кузова проникають зовнішні фактори, що руйнівно впливають на метал кузова. Волога та контакт з повітрям викликають корозію металу, сонце та спека – зсихання та здуття прилеглої до подряпини автофарби. Особливо руйнівну дію перепад погодних умов, тому, якщо не зафарбувати подряпини, покриття авто продовжить швидко псуватися.

Реставраційний олівець – порядок застосування:

  • підготовка поверхні,
  • грунтовка подряпини,
  • фарбування подряпини, покриття лаком

Як і при повному фарбуванні деталі авто, щоб видалити сколи та подряпини на автомобілі треба попередньо вимити та знежирити зону ремонту. Після знежирення добре протерти поверхню ганчіркою безворсовою. Поверхня, що підлягає реставрації, має бути абсолютно чистою – без бруду, воску, жиру або інших забруднень на масляній основі. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим, що автофарба в олівці добре пристане до поверхні.

Реставраційний олівець із ґрунтовкою

Грунтовка сколів і подряпин необхідна в тому випадку, якщо глибокий дефект покриття – до металу. Якщо пошкоджений тільки зовнішній шар фарби, то можна зафарбувати дефект без попередньої грунтовки.

Для ґрунтування сколів та подряпин використовується реставраційний олівець з ґрунтовкою, яка добре приклеюється до металу та утворює гладку, рівну поверхню для подальшого нанесення базового кольору.

Автоолівець з ґрунтом слід добре струсити і нанести ґрунтовку всередину подряпини за допомогою пензлика олівця. Ґрунтовочному шару необхідно дати просохнути. Наносити грунтовку необхідно так, щоб шар грунту не був вищим за рівень лакофарбового покриття авто, прилеглого до місця ремонту.

Фарбування подряпини на кузові авто

Фарбування подряпини на кузові авто займе близько години з урахуванням часу міжшарового просушування. Щоб бути впевненим у результаті фарбування, можна перевірити колір автофарби в олівці на металевій металевій поверхні.

Для початку реставраційний олівець необхідно добре струснути. Потім нанести автофарбу пензликом на місце ушкодження – безпосередньо «в подряпину». Багато автофарб, для прояву точного кольору, вимагають нанесення фарби в 2-3 шари. Кожен шар просихає за 15-20 хвилин (при t – 20ºC). Після просушування останнього шару можна приступати до нанесення лаку.

Реставраційний олівець з автомобільним лаком розроблений спеціально для проведення локального ремонту та реставрації. Він легко наноситься на поверхню за допомогою пензлика. Міжшарове сушіння лакового покриття 15-20 хвилин. Після завершення реставраційних робіт автомобілем добу не можна користуватися.

Оптимально, якщо зафарбувати подряпини на авто вдалося так, що шари грунтовка -фарба- лак заповнили подряпину повністю, але не вище за рівень прилеглої фарби. У цьому випадку місце локального ремонту буде практично непомітно.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
VIN-code*
Email
Введіть коментар*