Цинкова ґрунтовка в балончику
Рідкий цинк у балончику – переваги
- швидко сохне;
- легко наноситься розпиленням прямо з балончика;
- добре лягати як на горизонтальні, так і на вертикальні або гнуті поверхні;
- забезпечує ефект холодного цинкування;
- гарантує антикорозійний захист;
- забезпечує захист від атмосферних та механічних впливів;
- утворює покриття, яке захищає метал від автохімії, бруду, бензину, масел;
- створює захисний шар на «проблемних» зонах – на зварювальних швах, місцях різання, кріплення, свердління металевих деталей.
Цинковий грунт в аерозольному балончику - застосування
Холодне цинкування – це фарбування металевих деталей авто розчином дрібнодисперсного рідкого цинку (Zn до 95%, інші компоненти складу: смоли та розчинник). Холодне цинкування слід проводити на знежирений та чистий метал. Перевага в тому, що можливе нанесення навіть на вже уражені іржею деталі, хоча корозію все ж таки рекомендується видалити або механічно, або обробити поверхню перетворювачем іржі, ефект від холодного цинкування буде кращим.
Цинковий грунт в аерозольному балончику.
Підготовка поверхні: промити, знежирити, відшліфувати за необхідності;
Підготовка рідкого цинку: перемішати вміст аерозолю струшуючи балончик 32-3 хвилини, виконати пробне розпилення, відрегулювати ширину сопла (у деяких балончиків це можна зробити);
Фарбування: нанести рідкий цинк розпорошуючи вміст флакона тонким шаром з відстані 20-30 см. Якщо шар грунту виявиться надмірно тонким, можна нанести другий шар через 10-15 хвилин.
Якщо цинковий ґрунт не витрачено з аерозолю повністю, тоді слід очистити клапан балончика та щільно його закрити. Щоб очистити клапан, балончик треба перевернути розпилювачем вниз і продути аерозоль до отримання безбарвного струменя повітря.
Антикорозійна оцинковка, виконана з балончика, повинна просохнути 20-30 хвилин (дивіться рекомендації виробника), перш ніж можна буде приступати до подальшого фарбування автоемалями та автолаком.