Витрата автофарби по деталях авто
- Передній бампер
- Задній бампер
- Передні двері
- Задні двері
- Дах
- Капіт
- Кришка багажника
- Переднє крило
- Заднє крило (чверть)
- поріг
- Бокове дзеркало
- Бічна стійка на дах
- Кришка багажника хетчбек/позашляховик
- Таблиця витрата автофарби на деталь - порахувати витрату фарби
- Норма витрати фарби, лаку, ґрунтовки на деталь автомобіля
- Аерозольна автофарба, автолак та ґрунтовка - переваги
- Як порахувати витрату фарби, щоб пофарбувати авто самостійно
Таблиця витрата автофарби на деталь - порахувати витрату фарби Тут ви можете знайти інформацію для того, щоб порахувати витрату фарби, щоб пофарбувати будь-яку деталь авто. Таблиця витрата автофарби дозволяє точно вирахувати скільки банок або аерозольних балончиків вам знадобиться. У табличці ми навели норми витрати:
Таблиця витрата автофарби на деталь - порахувати витрату фарби
- автомобільна фарба під пістолет;
- автомобільний лак під пістолет;
- адгезійна ґрунтовка по пластику під пістолет;
- ґрунтовка антикорозійна акрилова під пістолет;
- витрата фарби у балончику на кожну деталь;
- витрата лаку в балончику;
- витрата ґрунту в балончику на деталь.
Вказана норма витрати фарби, лаку, грунтовки дозволить вам точно підрахувати скільки потрібно купити фарби в балончику або банку для фарбування задніх або передніх дверей, бампера, даху або іншої деталі кузова автомобіля. Також ви зможете визначити необхідну кількість і витрату грунту в балончику або банку для підготовки поверхні під фарбування.
УВАГА:
1. Дані в таблиці вказані для лакофарбових матеріалів, які представлені на Autocolor7 – банкова фарба під пістолет, лак та фарби в балончику Thunder Paint італійського виробництва.
Ці дані можуть не збігатися з табличками інших сайтів, оскільки наші аерозолі з фарбою та лаком містять не 400, 450 мл, а 520 мл лакофарбової суміші.
2. Для отримання максимально якісного результату фарбування рекомендується застосовувати лакофарбові матеріали одного й того самого виробника. Тоді грунт, лак та автофарба створять максимально стійке та довговічне покриття. Плюс, якщо всі шари ЛКП наносяться продукцією однієї фірми, це ще й забезпечити більш економний витрата.
Норма витрати фарби, лаку, ґрунтовки на деталь автомобіля
Таблиця норми витрати автофарби показує кількість мілілітрів якщо застосовуються: автомобільна фарба, антикорозійна грунтовка акрилова, адгезійна грунтовка по пластику і автомобільний лак під пістолет.
У тих самих відповідних колонках таблиці ви знайдете необхідну кількість аерозолів, якщо для фарбування застосовуються грунт, лак, фарби в балончику. Зверніть увагу: Норма на витрату фарби в балончику на деталь вказана, виходячи з ємності аерозолю 520 мл.
Аерозольна автофарба, автолак та ґрунтовка - переваги
Аерозольна фарба, автолак і ґрунтовка – найкращий набір для того, щоб пофарбувати авто самостійно, особливо, коли йдеться про фарбування окремої деталі – дверцята, бічного дзеркала, кришки багажника, бампера. Аерозольні ЛКМ гранично прості у застосуванні, їх не потрібно самостійно змішувати з розчинником під загрозою помилитися з концентрацією та консистенцією, не потрібен професійний фарборозпилювач для нанесення. Аерозольна фарба, грунтовка та лак у балончику готові до використання відразу після струшування аерозолю. Єдине, що вам потрібно перш ніж купити фарби в балончику – знати скільки балончиків фарби, лаку та ґрунту треба для реставрації деталі.
Детальні інструкції використання автоемалі, лаку в аерозольних балончиках та банках ви зможете знайти на сторінці ІНСТРУКЦІЇ .
Як порахувати витрату фарби, щоб пофарбувати авто самостійно
Якщо виходити із усередненої норми, то на 1 кв.м кузова зазвичай витрачається близько 1/4 літра лакофарбового матеріалу. Тому, для фарбування автомобіля цілком може знадобитися 3-3,5 літра автоемалі. Автолак, як правило, необхідний обсягом 2/3 від автоемалі, тобто 2-2,5 літра. Але щоб точніше розрахувати, скільки фарби для фарбування автомобіля необхідно купити, треба враховувати тип автофарби і форму її випуску. Автоемаль у банку до використання ще розлучається спеціальними розчинниками, а автомобільна фарба в балончику наноситься без будь-яких добавок.
Витрата лакофарбового матеріалу залежить від ряду факторів (в'язкість фарби, тип фарбопульта, температура, товщина шару та ін), основний з яких – ступінь підготовленості поверхні деталі під фарбування. Ретельне знежирення, шліфування (за потреби), ґрунтування (за потреби) – забезпечують не тільки довговічність фарбування, але й більш економне використання